Kajaki z dzieckiem

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na niezapomnianą wycieczkę z dzieckiem?

Zabierz je na kajaki!

W Bałtowie możecie przeżyć niezwykłe przygody podczas spływu kajakowego po rzece Kamiennej. Jedynego takiego spływu! 

Dolina Rzeki Kamiennej to malownicze krajobrazy, zachwycające swoją różnorodną formą i ukształtowaniem terenu. Dzięki takiej jego budowie możliwe jest tu uprawianie wielu sportów i aktywności fizycznych- jedną z nich są właśnie Kajaki Bałtów. 

Obawiasz się czy wyprawa kajakowa z dzieckiem to dobry pomysł?

Wyprawa kajakowa to przede wszystkim wspaniała forma spędzania wspólnie czasu, uczenie się siebie nawzajem, współpraca, a także obcowanie z przyrodą i przebywanie na świeżym powietrzu.

Trasy kajakowe dostosowane są do umiejętności pływających, dlatego planując spływ z dzieckiem warto wybrać taką, która jest typowo rekreacyjna. Z pewnością będzie to dla Was czysta przyjemność!

W Bałtowie czeka na Was 4 trasy spływu:

1. Przystań Bałtów – Pętkowice- Poraj – trasa ok. 6 km
2. Przystań Bałtów – Czekarzewice I- trasa ok. 13 km
3. Przystań Bałtów – Zemborzyn I- trasa ok. 18 km
4. Przystań Bałtów – Kłudzie- trasa ok. 36 km (30 km Kamienna + 6 km Wisła)

Jeśli więc dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z kajakiem to odpowiednia będzie trasa Przystań Bałtów – Pętkowice- Poraj – trasa ok. 6 km. Jej przepłyniecie zajmie Wam ok. 1-1,5 godziny.

Wybierając się na spływ kajakowy każdy z Was otrzymuje kamizelkę, która chroni Was podczas całej wyprawy. Nie należy jej zdejmować!

Jeśli chcecie popłynąć na spływ kajakowy całą rodziną, to macie taką możliwość dzięki dostawce dla dzieci, którą umieszczamy w kajaku. Dzieci w dostawce płyną gratis. 

Do swojego plecaka na wyprawę kajakową spakujcie także krem z filtrem, coś do picia, przekąski oraz nakrycie głowy. 

Do zobaczenia!